Piabet
Piabet Para Çekme

Piabet para çekme seçenekleri menüsünde geniş bir ödeme yelpazesi sunmaktadır. Site, sadece belirli bir ödeme yöntemine sıkışmaz; aksine, çeşitli yenilikçi ödeme metotlarına da imkan tanır ve böylece para çekme işlemlerini kolaylaştırır. Tek bir banka hesabına bağlı kalmadan, sanal ve kripto seçenekleri de kullanarak para çekme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu çeşitlilik, tek bir para çekme yönteminin yoğunluğunu azaltarak daha hızlı işlem yapmanızı sağlar. Ayrıca, kripto para ve sanal para çekme seçenekleri sayesinde işlemler gizli tutulabilir ve bankalara yansıma olmaz, bu da avantajlı bir durumdur.

Piabet Para Çekme Kuralları

Piabet para çekme işlemleri hakkında öncelikle çekim kurallarını belirterek detayları paylaşmak istiyoruz. Çünkü çekim kuralları, site içerisinde büyük bir öneme sahiptir. Bu kurallara uymadan çekim yapma girişiminde bulunan kullanıcılar, başarılı bir çekim işlemi gerçekleştiremezler. Çekimler için öncelikle ana paranızı en az bir kere kullanmış olmanız gerekmektedir. Yani, yatırım yaptıktan hemen sonra çekim talebinde bulunamazsınız.

Çekim işlemleri için tanımlanan hesabın sizin adınıza olması gerekmektedir. Eğer gizli bir hesapla siteye üye olduysanız, çekimlerde kişisel bilgi talep etmeyen yöntemleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, eğer bir bonus aldıysanız, bu bonusun çevrimini tamamladıktan sonra çekim yapabilirsiniz. Site tarafından belge talep edilirse, bu belgeleri göndererek çekim işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Piabet Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Türkçe bahis sitesinde farklı para çekme seçenekleri mevcuttur. Çekim işlemlerini istediğiniz yöntemle belirlenen limitlere göre gerçekleştirebilir ve gün içinde bakiyenizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Teknik bir sorun olması halinde, bu sorun en geç 24 saat içinde giderilmeye çalışılır ve ödemeler hızlı bir şekilde hesabınıza yapılır.

  • Super Havale ile 50 – 10.000 TL
  • Anında Havale ile 10.000 – 500.000 TL
  • Papara ile 50 – 500.000 TL
  • PayFix ile 50 – 50.000 TL
  • Kredi kartı ile 50 – 20.000 TL
  • MaksiKripto ile 100 – 100.000 TL
  • Anında BTC ile 10 – 500.000 TL

Piabet para çekme işlemleri için yukarıdaki yöntemlerle çekim yapabilirsiniz. Piabet güncel giriş adresi bilgisini buradan öğrenebilirsiniz.